• Abonements: 63781870
  Pakalpojumu nodaļa: 63781871
  Bērnu un jauniešu nodaļa: 63722175
  e-pasts:biblioteka@dobele.lv

 • DNCB
  Brīvības iela 23
  Dobele,
  Dobeles novads, LV-3701

 • Darba laiks
  P. 9.00 - 18.00
  O. 9.00 - 18.00
  T. 9.00 - 18.00
  C. 9.00 - 18.00
  P. 9.00 - 17.00
  S. - 10:00 - 14:00
  Sv. - slēgts

 • Vasaras darba laiks (jūnijs, jūlijs, augusts)
  P. 9.00 - 17.00
  O. 9.00 - 17.00
  T. 9.00 - 18.00
  C. 9.00 - 17.00
  P. 9.00 - 16.00
  S. - slēgts
  Sv. - slēgts

slide-rs01
slide-rs01
slide-rs01
slide-rs01
slide-rs01
118733

Spēles visai ģimenei!
26.11.2021


 

"Ice Cool" - aizraujoša galda spēle ģimenei, ballītēm, viesībām un draugu pulciņam bibliotēkā! Pirmā "knipju" spēle pasaulē, kurā figūriņas var gan līkumot, gan lekt, kā arī unikālais "kaste kastē" dizains sniedz iespēju no šķietami vienas kastes izveidot pamatīgu spēles laukumu. Spēlētāji iejūtas ķērāju un palaidņu lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lektu pār sienām un dabūtu visvairāk punktu.

“Scrabble"- vienkārša un izglītojoša galda spēle ģimenei. Viena no populārākajām un visvairāk pirktajām spēlēm pasaulē, tagad arī latviešu valodā ar latviešu burtiem. Lielisks veids kā papildināt katra indivīda leksiku, attīstīt gramatikas iemaņas, mācīties plānot, kā arī stratēģiski domāt, strādāt komandā, vingrināt atmiņu un domāšanu.

“Twister” - jautra spēle, ko var spēlēt gan telpās, gan dārzā, gan pludmalē, gan BIBLIOTĒKĀ! Spēle no dalībniekiem prasa lokanību, izturību un atjautību. Pēdējais, kurš paliek kājās, ir uzvarējis.

“Halli Cups” - katram spēlētājam ir 5 trauciņi dažādās krāsās. Jums tie ir pēc iespējas ātrāk vai nu jasakrauj tornī, vai arī jasakārto rindā - atkarībā no tā, ko rāda kārts. Visi darbojas vienlaicīgi un pirmais, kurš izpilda uzdevumu, nozvana zvaniņu! Ātrums, vērīgums un reakcija palīdzēs tev uzvarēt. Jautra un aizraujoša spēle visiem!

“Halli Galli” -  vai tu proti skaitīt līdz pieci? Tad tev nāksies to darīt ļooti ātri, jo citādi kāds cits, kas arī prot skaitīt līdz pieci, zvetēs pa zvaniņu pirmais! Halli Galli ir ļoti dinamiska un ātra spēle, pateicoties tās vienkāršībai un nebeidzamajai spriedzei, kas ilgst līdz pat pēdējai spēles sekundei. Jautra, izklaidējoša spēle foršam draugu pulciņam bibliotēkā!

“Alias”   -  jautra vārdu galda spēle ģimenei, ballītēm un viesībām. Viena no populārākajām vārdu skaidrošanas spēlēm, kurā spēlētāji sadalās komandās, lai viens otru pārspētu vārdu skaidrošanā. Skaidro vārdu kā vien iztēle atļauj, protams, neizmantojot vārda sakni un žestus.

“Katan”- ir galda spēle, kas pirmoreiz izlaista Vācijā 1995. gadā. To radījis Klauss Teubers. Spēlētāji pieņem ieceļotāju lomas, cenšoties tikt pie būvēm, mainot un iegūstot resursus. Spēlētājiem tiek piešķirti punkti līdz ar viņu apmetņu attīstību. Pirmais, kas sasniedz noteikto punktu skaitu ir uzvarētājs.

“Isla Dorada” - Saspringta spēle ar tirgošanos, pārrunām un atklājumiem 3-6 spēlētājiem.

“Kuģu kauja” - Aizraujoša ģimenes spēļu klasika diviem dalībniekiem. Sameklējiet un nogremdējiet pretinieka kuģus, pirms viņš ir atradis visus jūsējos! Spēles komplekts: Spēles laukums, 20 četru izmēru kuģi, marķieri un spēles noteikumi. Spēles uzdevums: Nogremdējiet visus pretinieka kuģus, pirms viņš ir nolaidis dibenā visus jūsējos.

“Mistakos” - Veiklības spēle. Komplektā: 24 krēsli 3 dažādās krāsās. Spēles mērķis ir pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no krēsliem. Piemērots bērniem no 5 gadu vecuma, spēlētāju skaits no 1-3.

“Kiki Ricky” - Galda spēle bērniem4+

“Būs jautri!”- Kuram jūsu ģimenē vai draugu kompānijā ir spožākais prāts? To varēsiet uzzināt, meklējot atbildes uz 600 dažādiem jautājumiem gan lielajiem, gan mazajiem. Kuram animācijas filmas dzīvniekam patīk lēkāt pa peļķēm un ir jaunāks brālis, vārdā Džordžs? Kas bija Mazulis un Resnulis? Kur cilvēka ķermenī atrodas ikru muskulis? Kurš ķīmiskais elements ir nosaukts Krievijas vārdā? Kas ir falabella? Kuras suņu šķirnes nosaukums ir cēlies no latīņu valodas vārda, kas tulkojumā nozīmē “zeme”? 

“Burtošanas čempionāts” - spēle, kas paplašinās jūsu vārdu krājumu un no prāta dzīlēm izcels pat aizmirstus vārdus. Mērķis ir izveidot latviešu valodas vārdus no pēc iespējas vērtīgākām zilbēm, tādējādi sakrājot pēc iespējas vairāk punktus.

“Latvijai 100”- galda spēle, tā ir Cēsu pilsētas dāvana valsts simtgadē, rosinājums izzināt nozīmīgus notikumus un personības, kas veidojuši Latvijas gadsimtu kopš 1918. gada.
Spēle veidota kā stāsts par Latvijas valsts mūžu tā palīdz uzzināt un atcerēties notikumus, kas valstī notikuši pirmo reizi, kas ietekmējuši iedzīvotāju labklājību un ģimeņu likteņus. Tā raisa sarunas paaudžu vidū, aicina domāt – kāda ir mana Latvija un kādu dāvanu gatavoju savai Latvijai.

“Iepazīsti Latviju …Personības”- spēles komplektā ietilpst spēles laukums - puzle (no 35 gabaliņiem), 10 jautājumu kartiņas, 15 atmiņu kartiņas un 6 fotogrāfiju kartiņas, kā ari 10 "preces" un spēles norādes. Paredzamais spēles ilgums 20 min. Spēlētāju vecums - pirmskolas un sākumskolas bērni.

“Ceļojums patērētāju tiesībās” - galda spēle, kurā spēlētājiem, izdarot attiecīgus gājienus, ir jāatbild uz jautājumiem par patērētāju tiesībām un pienākumiem Eiropas Savienībā. Spēle ir vērsta uz to, lai dalībnieki, spēles laikā, atraktīvā un aizraujošā veidā izzinātu jautājumus par patērētāju tiesībām Eiropas Savienībā.

“Priston Cup” – ātrumsacīkstes. Kurš pirmais šķērsos finiša līniju un kļūs par jauno ātrumsacīkšu čempionu?

“Šurpu turpu” - spēle par Latvijas apceļošanu Vai zināji, ka Latvijā ir pazemes ezeri? Kuros mežos un purvos ir aizraujošākās pastaigu takas? Šajā spēlē tev būs iespēja ne tikai uzzināt par vairākām interesantām vietām Latvijā, bet tās arī savā veidā apceļot. Ceļošanai varēsi izmantot laivas, vilcienus un pat lidmašīnas, ja vien tev tam pietiks biļešu; ja ne, nāksies čāpot kājām. Taču uzmanies no citiem ceļotājiem. Tie, visticamāk, liks šķēršļus, lai būtu pirmie, kuri apceļos Latviju!

“Ventiņ Domino” - spēlējot spēli, Jums būs iespēja iepazīt 63 vārdus, kuri raksturo Kurzemi un ir piederīgi lībiskajam tāmnieku dialektam.

 “Kuģu kauja” - aizraujoša ģimenes spēļu klasika diviem dalībniekiem. Sameklējiet un nogremdējiet pretinieka kuģus, pirms viņš ir atradis visus jūsējos! Spēles komplekts: Spēles laukums, 20 četru izmēru kuģi, marķieri un spēles noteikumi. Spēles uzdevums: Nogremdējiet visus pretinieka kuģus, pirms viņš ir nolaidis dibenā visus jūsējos.

“Kimble” - Šis ir īpaši bērniem veidots klasiskās galda spēles Riču-Raču variants. Ērtākai spēlēšanai kauliņi fiksējas spēles laukumā, kā arī metamais kauliņš ir ievietots speciālā kupolā, lai to nekad nevarētu pazaudēt. Spēles mērķis ir pirmajam novietot rindā visus savus kauliņus drošības mājiņā.

“Atver pasauli” - Izdots mācību materiāls, kas domāts 5–8 gadus veciem bērniem latviešu valodas apguvei. Valodas spēles atraktīvā formā pilnveido vārddarināšanas prasmes, nostiprina ar kartītēm apgūto vārdu krājumu, attīsta raksturošanas prasmes.

“Snakes&Ladders” - klasiskās galda spēles "Cirks" versija ar pingvīniem. Jautrs pingvīnu skrējiens pa ledus gabaliem.

“Ticket To Ride Europe” - stratēģiska dzelzceļa ierīkošanas spēle, kura paredzēta 2 – 5 spēlētājiem no 8 gadu vecuma. Vidējais spēles ilgums 30-60 minūtes. Spēlētājiem ir jāsavāc nepieciešamais skaits speciālu kāršu, kuras atļauj aizņemt vilcienu līniju. Jo garāka vilcienu līnija, jo vairāk punktu var saņemt.
      Atpakaļ

Pievērs uzmanību!
 Fotoattēlā varētu būt grāmata un teksts
Jaunākās grāmatas
Jaunākās grāmatas bērniem
Virtuālās izstādes
Aptauja
Vai Jūs pievērsiet uzmanību bibliotēkā izliktajām tematiskajām izstādēm?


Apskatīt rezultātus


Kalendārs
<Oktobris 2022>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Brīvības iela 23, Dobele, LV-3701,

© Dobeles novada Centrālā bibliotēka 2022 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD